gallery/caseymoda logo1.1
gallery/caseymoda

İLKBAHAR YAZ 2019 MODA TRENDLERİ

gallery/7cb1c504

Birçok tasarımcı, dünyadaki kadınların rolü ile güreşiyor gibiydi, bu da 2019 ilkbahar / yaz moda trendlerinin çoğunun kadınlık ve erkeklik üzerine açıklamalar yaptığını gösteriyordu. Fantezi elbiseler ölçeğin bir ucunda hiper-kadınlığı kutlarken, diğerinde belki de güçlendirmek için ciddi, sinirli ve erkeksi tarzlar gördük.

 

Figürü saklayan uzun kollu giysiler, bazı tasarımcıların modellerini saklamaya ve belki de dünyanın zararına karşı korumaya çalışıp çalışmadıklarına dair sorular getirdi. Bu ciddi soruların ötesinde, diğer koleksiyonlar da tamamen eğlenceliydi, 2019 yaz trendleri için bize her türlü coşkulu, kaçan seçenekleri verdi. ve bu bahar 2019 moda trendlerinden hangisinin size uygun olduğunu görelim!

 

 

gallery/camisole5ebf2

Çok sayıda tül ve tafta yardımı ile, pastel tonların bolca kullanılmasından bahsetmeyen prenses elbiseler, özellikle gece kıyafeti alanında ilkbahar 2019 moda trendlerinden biri oldu.

 

Rodarte'deki elbiseler, dantel ve tülün tüm şekilleriyle yapıldıkları gibi, mükemmel pasta katman elbiselerinin yanı sıra daha düzenli elbiselerin bir karışımıyla eğilimi mükemmel bir şekilde örneklediler.

 

Bazı prenses elbiselerinin yoğun hacmi, özellikle Marc Jacobs ve Molly Goddard'ın pistlerinde bizi gerçekten şaşırttı . Preen ve Christopher Kane'teki güzel dantel elbiseler bize daha samimi bir his verdi.

 

Nötr renklerde uzman terzilik ve sağlam yüksek kaliteli kumaşlar ile lüks ve sofistike çalışan fırfırlar olmadan basit elbiseler, özellikle New York Moda Haftası'nda ilkbahar / yaz 2019 pist trendlerinden biriydi. Bu elbiseler muhtemelen daha olgun ve profesyonel bir kalabalığa hitap ediyordu.

 

Bu rahat, basit elbiseleri Tibi'de dirsek uzunlukta kollu yakalı numaralarla, Proenza Schouler'deki sade beyaz elbiseleri ve The Row'da biraz büyük olan koyu elbiseleri gördük . Emilia Wickstead, gurur verici siluetlerde basit pastel elbiseler giydi.

 

 

Daha sıcak olan mevsimler için çok sayıda cilt engelleyici teklifin bulunması özel bir şeydir; bu, saf tasarım öğelerinin hepsinin neredeyse her mevsim olduğu gibi ilkbahar / yaz 2019 moda trendlerinin doğal bir parçası olduğu anlamına gelir.

Elie Saab pistindeki giysilerin birçoğu hem hafif hem de ince elbiselerin yanı sıra daha uzun önlükler, hem kullanılan ana kumaş hem de arsız bir vurgu olarak saf kumaşlar içeriyordu. Rejina Pyo'da, parlak ama dik elbiseler ile renkli iç çamaşırlar arasındaki kontrast çok eğlenceli bir etki yarattı.

 

Tığ işi, özellikle beklenmedik yerlerde ortaya çıkan birçok tığ işi elbise ile birlikte, geleneksel süveterin ötesine geçen örme parçalar. Daha gevşek düğümler, net bir etki ve çok sayıda, örme kumaşın 2019 moda trendleri için mükemmel bir şekilde uygun olmasını sağlamıştır.

 

80'lerin nostaljisine bir dokunuş ve asla karışmayacak yoğun bir istek, onu bahar 2019 pist trendlerine dönüştüren tüm metalik kumaşları kucaklamak için yeterlidir. Özellikle Sally Lapointe, Vivien Hu ve Marcel Ostertag pistlerindeki ceketlerde şaşırtıcı miktarda metalik bir ekose gördük.

 

Pistlerde o kadar çok pul vardı ki, diğer parıltı biçimlerinin yanı sıra, ilkbahar / yaz 2019 moda trendlerinden biri haline geldi. Tüm pullarla süslenen elbiseler, etekler, Milano ve Londra'da canlı bir manzaraydı.

 

Temperley Londra'da, modeller altın pullu elbiselerle pistte yürürken parıldıyordu . Ayrıca David Koma, Christopher Kane'de katı payetli elbiseler ve kişisel favorim: Elie Saab'da siyah veya turkuaz renkli simli pullu gece elbiseleri gördük.

 

Saçakların bir kıyafete eklenmesi, saçakların adımlarınızla ileri geri sallandığını hissettiğiniz için hareketlerinizi duyusal bir deneyime dönüştürür. 2019'daki moda trendlerinin bazıları, tasarımın Batı kökenlerini benimsemiş olsa da, diğerleri ise tamamen moderndi.

 

Trençkotlar İlkbahar 2019 moda trendleri için mükemmel dış giyim seçenekleridir. Bu uzun paltolar yağmura ve rüzgâra karşı koruma sağlar, zamansız şıktır ve neredeyse her kıyafete uyum sağlar. Tasarımcılar bize her çeşit renkte, kesim ve uzunlukta trençkotlar ile çeşitli seçenekler sundular.

 

Bazen prenses elbisesi trendinin bir atışı ve diğer zamanlarda hepsi kendi başlarına, bahar 2019 moda trendlerinin bir parçası olarak kabarık manşetlerdi. Bu romantik kollu elbiseler, bir akşam yemeğine çıkmak isteyenlerin gardırobunda mükemmel bir yer alıyor.

 

Her türlü tasarımcı, Eighties stilinde olduğu gibi diğer bazı ilkbahar / yaz 2019 moda trendlerine özellikle uyan punk stilleriyle, bir kenara dokunuyordu. Mohawklardan ve koyu renklerden grup gömleklerine kadar, tasarımcılar bu kenarı koleksiyonlarına katmanın farklı yollarını buldular.

 

2019 moda trendlerinin en mükemmel yazlarından biri, her çeşit elbisede gördüğümüz bol dökümlü siluet. Bir fular veya bol dökümlü, sarılı ve bağlı kumaş örneğiyle basit tasarımlar yaz yaklaşırken mükemmel bir anlam ifade eder. Bu elbiseler kendilerini lüks hissediyorlar, ancak rahatlar ve sahilde bir gün boyunca mükemmel şekilde giyilebiliyorlar veya özel etkinlikler sırasında giyilmek üzere takılarla yükseltilebiliyorlar.

Havalar ısınırken mevsime uygun güneş elbiselerinin hafif ve havadar kaşkorse elbiseleri olacağı gibi görünüyor. Gündelik giysiler, iç çamaşırları olmayan astarlar veya gecelikler (dürüst olmak gerekirse, farkı söyleyemesek de), yaz 2019 moda trendlerinin ayrılmaz bir parçası. Bu elbiseler rahatsızlık hissetmeden ve açığa çıkmadan seksi olmayı başarırlar ve yaz sıcağında serin hissetmenizi sağlarlar.

 

Hem Lela Rose hem de Eckhaus Latta bize parlak hardal sarısı renginde kaşkorse elbisenin daha uzun bir versiyonunu verdi. Marco De Vincenzo'da, toprak yeşili bir kaşkorse, taban boyunca bir saçak ile süslenmiştir. Alexa Chung bize çeşitli uzunluklarda daracık ve güzel kombinler verdi.

Balenciaga'da, oldukça sade, düz bir boyun çizgisi sayesinde basit ve açık bir stil sayesinde kaşkorse elbisenin daha muhafazakar bir şekilde geçtiğini gördük. Son olarak, Gucci iki eğilimi bir yılan derisi baskılı kumaştan yapılmış muhteşem bir kaşkorse elbise ile birleştirdi.