gallery/caseymoda logo1.1
gallery/caseymoda

UZMANLAR TARAFINDAN ÖNERİLEN SAÇ TRENDLERİ

70'lerin canlanmasından ve Kendall Jenner ve Karlie Kloss gibi popüler ünlülerden esinlenerek, daha kısa bir uzunluk 2019 için göze çarpan saç modeli olarak belirlendi.

 

Stilist Zoe Irwin küt kesimin tüm yüz şekillerine uyduğunu söylüyor, çünkü uzunluk, yüzü düzleştirmek için ayarlanabilirken, kütlük ince saçları kalınlaştırmaya yardımcı olabilir ve kalın saç stiline bağlı olarak yumuşatır. Aslında, doğru yapıldığında, "kemik yapınız için harikalar yaratacaktır . Ancak, uzundan kısaya doğru keskin bir kesime gidiyorsanız, kuaförünüzden yeni saçınızı şekillendirmenin farklı yollarını göstermesini isteyin, diye bildirir.

 

Hızlı, sportif ve cüretkar, 2019 ilkbahar saç stilinin bir parçası olarak gördüğümüz dağınık at kuyruğu tanımlamak için en iyi kelime. Moda anlayışınızı düşük çaba olarak tarif etme eğilimindeyseniz, pist için yaratılan saç stilistlerinin hızlı ve dağınık at kuyruğunu kesinlikle takdir edeceksiniz.

 

 

gallery/kendall55686.0
İlkbahar / Yaz 2019 Saç Rengi Trendleri

 

Doğal kızıllar her zaman dikkat çeker güven ve benzersizliği yansıtır ilkbahar ve yaz için kesinlikle mevsimsel sıcaklığı yansıtır. ilkbahar / yaz 2019 saç rengi trendlerinden biri olduğunu gösteriyor.

 

Çikolata kahvesi, 2019 ilkbahar / yaz saç trendlerine kolayca ulaşan derin, zamansız bir saç rengidir.

 

Kül Kahverengi Sıcak tonlu ilkbahar / yaz 2019 saç renginin bir istisnası kül kahverengidir, serin tonlu ve hafif, sofistike ve ölçülü kahverengi saçları alır.

 

Bal sarışın saç İlkbahar / yaz 2019 saç rengi trendleri için kazanan sarışın tonları, daha sıcak ve daha koyu renktedir, sadece kırmızı ve kahverengi bir dokunuşla bal gibi görünmelerini sağlar.

 

Saç spreyi ve jel , saçları yüzden uzak tutmak için harika bir iş çıkartabilir, bu nedenle gerçekte, updos ve at kuyruğu bu şık görünüm için zorunlu değildir. İlkbahar / yaz 2019 saç modeli trendleri, bolca kaygan sırt kısmı ve gevşek bir şekilde dağılmış saçı kaplıyor.

 

İlkbahar 2019 saç stillerinin çoğunda kaygan ve orta kesimli saçlar bulunurken, ilkbahar / yaz pistlerinde bazı güzel yan parça örnekleri de gördük.

İlkbahar / yaz 2019 saç stillerinin çoğu, basitti ve evde elde edilmesi kolaydı. Orta kısmı olan düşük at kuyruğu, kesinlikle bu kategorinin bir parçasıdır, çünkü saçların eşsiz bir kıyafet almasına izin vermemenin harika bir yoludur.