gallery/caseymoda logo1.1
gallery/caseymoda

Net ve Parlak Bir Ciltle Uyanmanızı Sağlayacak 15 Uyku Maskesi

Satın Almak İçin En İyi 15 Uyku Maskesi Kremleri

Bu güzel güzellik uykusu için, burada herkesin gözdesi haline gelmiş en iyi uyku maskesi kremlerine sahipsiniz!

1.Glow Recipe Watermelon Glow Kirmizi Tarif Karpuz Kirmizisi Uyku Maskesi

Bu Batı'da tanıtılan ilk uyku maskelerinden biriydi ve çoğu insan tarafindan piyasadaki en iyi uyku maskesi olarak goruluyordu. Neredeyse hic duyulmamış ve sudan sonra ciddi hidrasyon yetenekleri sağlayan ikinci bileşeni olarak hyaluronik asidi taşıyan jel maskesidir.

 

Aynı zamanda hoş bir destek veren birkaç antioksidan bakımından zengin bitki özleri içerir. Glikolik asit içerdiğinden, aynı zamanda hafif bir eksfoliyan olarak işlev görür, bu yüzden sadece haftada birkaç kez kullanılmalıdır. Polarize olabilecek tatlı bir karpuz kokusu var.

gallery/best_sleeping_mask_creams_glow_recipe_watermelon_glow_sleeping_mask

2.Julep (Surup) Guzellik Julep (Surup) Gece Degisim Uyku Maskesi

Çırpılmış ve köpüren gibi, kremli uyku maskesi seçeneklerinden biri olarak ayni zamanda tüm cilt tipleri için mükemmel. Cildi nemlendiriciler toplumu ile sular, ancak nemini shea yağı ve bir miktar hindistancevizi yağı ile kapatır. Kolajen oluşumunu teşvik etmek için bakır peptidleri bulunmaktadir ve AHA'nın sadece en ufak ipucu olan cildi yeniden parlatma – fazla olmamasina ragmen gece bazında kullanılamaz.

gallery/best_sleeping_mask_creams_julep_beauty_julep_night_shift_sleeping_mask

3.Laneige Su Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_laneige_water_sleeping_mask

Bu, etrafındaki en hafif dokulardan biri olan, jel bazlı başka bir uyku maskesidir. Nemlendirici içeriklerde çok ağır olduğu için yağlı ancak kurumamış cilde sahip olanlar için en iyi uyku maskesidir. Ama bu sizi yağlı hissettirecek ağır tıkayıcılara sahip değildir.

 

Cildi nemlendiren ve sakinleştiren çeşitli minerallerden oluşan son derece dinlendirici bir uyku maskesidir. Portakal çiçeği, gül ve sandal ağacının kokusu, sizi uyumaya hazırlaması gereken ruh hali sakinleştirici bir etkiye sahip olması amaçlanmıştır.

4.Kora Organik Noni Glow Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_kora_organics_noni_glow_sleeping_mask

Organik bir güzellik fanatiği iseniz, bunun sizin için en iyi uyku maskesi olacağını düşünüyoruz. Diğer uyku maskelerinin istisnai nemlendirici etkilerinin yanı sıra tamamen doğal ve organik maddeler içerir. Havyar kireç ve kakadu erik özleri gibi bazı sesler içerir, ancak sonuçlar yalan söylemez: bu maske çok iyi çalışıyor. Formül burada daha tıkayıcı olanlardan biridir, bu nedenle çok kuru ciltlerde bile kullanabilirsiniz.

5.Taze Siyah Çay Sıkılaştırıcı Gece Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_fresh_black_tea_firming_overnight_mask

Bu kalın, kadifemsi krem, cildi derinlemesine nemlendirdiği ve dış yaşlanmayı önlediği için normalden kuru cilde sahip olanlar için tasarlanmış yaşlanma karşıtı uyku maskesidir. Cildin serbest radikal savunmasını artırmak için çay ekstraktlarının bir karışımı ile birlikte, gliserin ve hiyalüronik asit ile birlikte derinlemesine hidratlanır. Jojoba esterleri cildi yumuşatmak ve su kaybını önlemek için yumuşatıcılar olarak işlev görür. Fermente edilmiş ekstreler, cildin mikrobiyomunu destekleyerek mükemmel bir yatıştırıcı karışım oluşturur.

6.Lancôme Énergie de Vie Gece Duzeltme Uyku Maskesi

Lancôme gibi Fransız markalar bile uyku maskesinin inanılmaz potansiyelini dikkate aliyor ve kendi harika versiyonlarını yayınlıyor. Bu maske cildi parlak ve taze tutmak için goji berry özü ve ayrıca hidratlaştırmak için laktik asit ve gliserin içerir. Bu sevimli formül özellikle kuru, normal ve karma cilt tipleri için serinletici, yatıştırıcı ve yumuşatıcıdır.

gallery/best_sleeping_mask_creams_lancome_energie_de_vie_overnight_recovery_sleeping_mask

7.Belif Aqua Bomb Uyku Maskesi

Bu uyku maskesini doğal içeriklerin ve K-guzellik formülasyon tekniklerinin karışımı, hassas kuru cilde sahip olanlar için en iyi uyku maskesi seçeneklerinden biri haline getirir. Gece boyunca cildi yatıştırmak için çeşitli bitkisel özler içerir ve kızarıklıktan arındırılmış ve nemlendirilmiş ciltlerle uyanmanızı sağlar.

gallery/best_sleeping_mask_creams_belif_aqua_bomb_sleeping_mask

8.Amorepacific “Neme Bağlı” Uyku Maskesi

Bu uyku maskesi, hafif ancak benzersiz bir şekilde tıkayıcı olan, sonra nemi cildin içine çekmeye yardımcı olan ancak daha sonra içine kaplayan bir losyon jel formunda gelir. Bu formül, cildi yatıştırıcı ginseng, nemlendirici skualen ve hem gliserin hem de hyaluronik asit içerir. Hatta dahasi da, cildi çevresel hasara karşı güçlendiren harika vitaminler ve mineraller icerir.

gallery/best_sleeping_mask_creams_amorepacific_moisture_bound_sleeping_recovery_masque

9.CosRx Düşük pH BHA Gece Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_cosrx_low_ph_bha_overnight_mask

Hassas ya da sivilceye meyilli cildiniz varsa, bu en iyi uyku maskesi tercihidir. Yağları kontrol etmek için niasinamid ile birlikte kopmaları önlemek için yumuşak bir BHA formu içerir. Yine de nemlendirici bir formüle sahiptir, ancak cildi yatıştırmak icin centella asiatica ve nemlendirmek için butilen glikol içerir. Temizliğine onem vermek için ayrıca takdir ettiğimiz bir sıkma tüpü içinde geliyor.

10.Shiseido Ibuki Güzellik Uyku Maskesi

Bu kabarık jel uyku maskesi, kırışıklık önleyici ve cilt parlatıcı takviye ile inanilmaz bir beslenme sağlar. Bu formülün hafif dokusuna rağmen, daha kuru havalarda bile süper nemlendiricidir. Cildi genç tutmak için, kavanozun ambalajında ​​bile taze ve güçlü kalmaları için mikro kapsüllü E ve C vitaminlerini içerir.

gallery/best_sleeping_mask_creams_shiseido_ibuki_beauty_sleeping_mask

11.Dior Hydra Life Jelly Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_dior_hydra_life_jelly_sleeping_mask

Bu, normalde Koreli ürünlerinde gördüğümüz mükemmel bileşenleri kullanarak aşırı yatıştırıcı centella özü ve hyaluronik asit gibi bir K-güzelliğini benimsemiştir. Hassas ve kuru cilde sahip olanlar için kesinlikle en iyi uyku maskesi seçeneklerinden biridir, çünkü son derece rahatlatıcı ve nemlendirici, aynı zamanda nem sızdırmaz. Söylemeye gerek yok, hafif bir jel şeklinde gelir.

12.Super yabanmersini yenileyen Yunan Yogurt & Probiyotik Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_yes_to_superblueberries_recharging_greek_yogurt_probiotics_sleeping_mask

Bu muhteşem uyku maskesi biraz daha ağırdır ve gece kremine çok benzer. Gördüğümüz en havalı paketlerden birinde geliyor: mükemmel, karışık olmayan bir uygulama için aplikatör fırça başlığına sahip bir sıkma tüpü şeklinde. Formül zengindir, bu nedenle shea yağı, badem yağı ve bazı mükemmel yatıştırıcı probiyotikler ile kuru cilt veya kuru iklimler için idealdir.

13.Dr. Brandt Skincare Hydro Biotic Yenileyici Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_dr_brandt_skincare_hydro_biotic_recovery_sleeping_mask

Bu, gözenek tıkanıklığı giderme ihtiyacı hissedenler için en iyi uyku maskesi seçeneklerinden bir diğeridir. Dimetikon sayesinde kadifemsi bir yapıya sahipken, cilt güçlendirici özellikleri probiyotik bir kompleks oluşturuyor. Bu listedeki diğer maskeler gibi nemlendirici, ancak süper sakinleştirici bir lavanta kokusu ile bir dokunuş yaratır.

14.Mamonde Sakinleştirici Hidro Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_mamonde_calming_hydro_sleeping_mask

Bu süper hafif nemlendirici maske yağlı cilde sahip olanlar için çok daha etkilidir. Dikkate almalıyız - formülünü inceltmek için bir miktar alkol içerir, ancak bu inanılmaz miktarda gliserin, propandiyol ve diğer hidratörler ile dengelenir. Ayrıca cildi yatıştırmak için nergis ve centella içerir.

15.Patoloji Geri Kazanma CloudMasque Gece Uyku Maskesi

gallery/best_sleeping_mask_creams_patchology_restoring_night_cloudmasque_sleeping_mask

Bu muhteşem uyku maskesi, kuru iklimlerde bile en iyilerden biridir. Cildi nemle doldurur, ancak buharlaşmayı önlemek için bazı şeyleri kapatır. Centella ve papatya gibi güçlü bir anti-enflamatuar ve antioksidan özüt koleksiyonu ile hazırlanmış, ancak retinol, niasinamid ve hatta bazı peptidler gibi bazı mükemmel yaşlanma karşıtı ve yumuşatıcı aktif maddeler de bulunmaktadır.

 

Yaşlanmayı engellemek isteyenler için en iyi uyku maskesi seçeneklerinden biridir. Kokusu narindir ve yatmadan önce oldukça sakinleşen yasemini hatırlatır.