gallery/caseymoda logo1.1
gallery/caseymoda

Pantone’un 2019 moda şovlarında sonbahar / kış modasını süslüyor olmak için zarif yeni tonlar dizisini nazikçe bize bildirdiği yılın bu zamanı . New York Moda Haftası'ndan 16 renk ve Londra Moda Haftası'ndan 13 ekstra tondan oluşan sonbahar ve kış için ilham verici vurgu olarak seçilen toplam 29 Pantone sonbahar 2019 renk var .

PANTONE EN İYİ 29 RENK

Pantone's Güz / Kış 2019-2020 NYFW ve LFW'den renkler

Pantone Renk Enstitüsünün Genel Müdürü Leatrice Eiseman'a göre , Pantone'nun 2019 sonbaharındaki renk trendleri , her biri kendi içinde bir açıklama yapıcı renk olmakla birlikte, aynı zamanda her biriyle iyi bir şekilde eşleşen, zengin tonlarla ilgili. gerisi sıcaklık ve uyum yaratmak için. Ayrıca, önümüzdeki sezonların renk sunumlarını, yüksek dozda güven ve güçlendirme ile “sofistike, ancak cesur bir renk koleksiyonu” olarak nitelendirdi.

1. Pantone 19-1557 Acı Biber

 

Chili Pepper, acı biberin lezzet tomurcuklarını uyardığı gibi estetiğinizi teşvik etmek için tasarlanmış heyecan verici bir kırmızı tondur. Her mevsim, 2019 renk trendinin sonbahar / kış dönemi için Chili Pepper'ın canlı tonu olan kırmızı bir gölgeye sahiptir.

 

2. Pantone 19-1650 Biking Red

 

Biking Red, mükemmel bir sıcaklık ve derinlik buluşma noktasını aydınlatan, beklenmedik bir şekilde koyu bordo kırmızısı tonudur. Bu Pantone sonbahar 2019 rengi, ana veya vurgu rengi olarak kolay çalışacak güçlü bir rengin görsel tanımıdır.

 

3.Pantone 12-1110 Crème de Pêche

 

Daha yumuşak ve rahat bir şeftali rengi olan Crème de Pêche, sonbahardan başlayıp kışın bir zımba haline gelmeye devam edecek daha hafif tonda bir seçenektir. Renk sadece yumuşak ve sade değil - sonbahar 2019 renk trendlerine mükemmel bir katkı ve spektrumun hafif ucunun mükemmel bir gösterimi.

 

4.Pantone 15-1530 Şeftali Pembesi

 

Şeftali Pembesi, pırıl pırıl bir sıcaklığa sahip ve parıldayan, enerjik ama hafif bir pembe tonudur. Renk idealdir ve çeşitli Pantone fall 2019 renkleri ve ten tonları ile şaşırtıcı görünecektir. Mükemmel pembe ve şeftali karışımı oluşturan sıcaklığın eklenmesi, renk trendleri listesinde Şeftali Pembesi'nin varlığını ideal kılar.

 

5.Pantone 19-1234 Kayalık Yol

 

Kayalık Yolu zengin kahvenin bir düzenlemesidir. Çok fazla seviyede çalışacak, hemen hemen her cilt tonunda düz ve koyu renkli, koyu kahverengi tonlarındadır. Pantone Güz 2019 renk trendinin bu seçimini kullanacak ürünler tüm açılardan şaşırtıcı olacak.

 

6.Pantone 17-1926 Meyve Güvercini

 

Fruit Dove, görmezden gelmesi kolay olmayan, canlılığı ile çok zorlayıcı olan pembenin canlı bir tonudur. Bu, nerede veya nasıl giyildiğine bakılmaksızın “yeterli” olduğu bilinen pembenin gölgesidir. “Dışa dönük pembe” olarak tanımlanacak mükemmel bir renk olan Fruit Dove, New York Moda Haftası boyunca çokça kullanıldı.

 

7.Pantone 18-1155 Şeker Badem

 

Şeker Badem, kahvenin tatlı, dumanlı bir tonudur. Renk, kahverenginin tipik tonundan daha hafiftir, iştah açıcı ve tatlı bir görünüm veren başka bir sıcaklık tonuyla karıştırılır. Açık kahvenin iştah açıcı tonu, New York Moda Haftası pistlerinde harika görünecek Pantone sonbahar 2019 renk trendlerinden mükemmel bir seçenektir.

 

8.Pantone 15-1150 Koyu Çedar

 

Koyu Çedar, yalnızca parlak rengi artıran keskinliğe sahiptir. Koyu Cheddar, eğlenceli ve sıcak bir renk tonu için sarı ve turuncu renklerin mükemmel birleşmesi olarak gösterilen ses kadar karanlık değildir. 2019 sonbaharındaki renk trendlerinde oldukça fazla portakal var, ancak Dark Cheddar gibi her biri çok eğlenceli.

 

9.. Pantone 19-4055 Galaxy Mavi

 

Galaxy Blue etkileyici, parlak ve ilginç. Bu, hayatımızı bir şekilde veya başka şekilde etkileyen sonsuz mavinin dikkate alınması ve yorumlanmasıdır. Dünyadaki her yaşamın elverişsiz bir kısmının gölgesi, hepimiz gördük ve hepimiz düşündük ve şimdi onu giyebiliriz.

 

10.Pantone 18-4217 Bluestone

 

Bluestone, konfor ve ciddiyetin rengidir. Renk tonu, serin ve neredeyse nötr bir renk tonunda uçtan uca düşen yumuşak bir mavi dokunuş. Giyilebilir bir berraklık tabakasını gösteren sıradan, hafif, kasıtlı olarak yıkanmış bir maviden çıkar.

 

11. Pantone 16-1358 Turuncu Kaplan

 

Turuncu Kaplan canlılığında canlı olan parlak bir turuncu renktedir. Bu Pantone sonbahar 2019 renginden çıkan enerji elle tutulur ve Pantone ekibi tarafından korkusuz olarak tanımlanır. Bu gölgenin parıltısı göz kamaştırıcı ama göz kamaştırıcı değil; bu, bu rengi birleştirmek isteyenler için güzel bir vurgu rengi yapacak. Tamamen gitmek isteyenler için, Orange Tiger zeki, ama üstünden değil.

 

12. Pantone 19-6050 Eden

 

Mevcut birkaç orman yeşili tonundan Eden, en canlı olan ve sonbahar ve kış gardırobunuz için mükemmel yeşillik seçeneklerini sunar. Pantone'nin 2019 renk trendini tamamlayan bir derinlik yeşil tonu istediğinizde bu ideal yeşildir.

 

13. Pantone 17-1545 Kızılcık

 

Londra Moda Haftası'nda görülen Cranberry, adından da daha hafif. Kırmızının bu rengi, canlı ve parti yumruğunu andırıyor, ulaşılabilir ve eğlenceli, daha hafif bir kırmızı. Renk pembeye kırmızıdan biraz daha yakın, ancak kesinlikle kırmızı kategoride kalıyor.

 

14. Pantone 19-1534 Merlot

 

Adından da anlaşılacağı gibi Merlot, adından da anlaşılacağı gibi iyi bir kadeh şarabı hatırlatan derinlik ve pürüzsüzlükle çarpıcı bir kırmızı şarap tonudur. Pantone tarafından Londra Moda Haftası için seçilen diğer sonbahar / kış 2019 renk trendlerinin birçoğu gibi Merlot, sonbahar ve kış kumaşlarında iyi bir şekilde çevrilecek renge yumuşak bir görünüme sahip.

 

15.. Pantone 17-1450 Yaz İncir

 

Summer Fig, içinde turuncu bir karışımlı bir tonla peluş olan kırmızı bir tondur. Renk, çok parlak veya ezici olmadan canlıdır. Düşme için büyük bir beklenti olan sıcak bir renk için, 2019 sonbaharında kara kış renkleri denizinde kolayca fark edilebilecek şaşırtıcı bir hafifliğe sahiptir.

 

16. Pantone 16-1532 Crabapple

 

Crabapple, bu tonun diğer tüm Pantone sonbahar 2019 renklerinden pembe ve gül renginden sıyrılmasını sağlamak için boyunca turuncu bir belirti ile bir güldür. Hiç kimse gerçekten daha soğuk aylar için pembe tonlarını görmeyi beklemiyor, ama işte burada.

 

17. Pantone 19-1419 Hindiba Kahvesi

 

Chicory Coffee 2019-2020 renk paleti sonbahar / kış en zengin ve en derin rengidir. Kendinizi temel kahverenginin derinliklerine sarabilir ve ılık bir fincan kahve içmiş gibi ısındığınızı hissedebilirsiniz .

 

18. Pantone 16-0840 Antika Yosun

 

Antique Moss, sonbaharda ve kışta renk paleti beklentileriyle tamamen çelişecek parlak sarı renkte bir yeşil için aldatıcı bir isimdir. Bu renk için kesinlikle boşluk ve kullanım olmasına rağmen, sonbaharda dökülmeye hazır bir yaprağın menteşesinde tanınabilen ve kış aylarına zarif bir şekilde sıçrayan bir şekilde taşınan bir tanesidir.

 

19. Pantone 19-5230 Orman Biyoması

 

Forest Biome, uzun süredir görülen en zengin yeşildir. Zengin bir renk için, aynı zamanda daha yumuşak bir his verir. Sıcak ve yumuşak görünen zengin renk sonbahar ve kış aylarında son derece popüler olacak, bu nedenle Londra Moda Haftası'nın eserlerine Forest Biome'nin dahil edilmesini görmek inanılmaz derecede ilginç ve keyifli olacak.

 

20. Pantone 17-1143 Fındık

 

Hazel'ın daha yumuşak bir kahverengi olduğu biliniyor, bu durumda, beklenenden daha farklı bir görünüm için karışık Sepya ipuçlarıyla biraz daha sıcak olan yumuşak bir ton. Hazel, başka herhangi bir renk kadar dinlendirici hissetme yeteneğine sahip, tuzlu ve baharatlı bir sonbahar 2019 rengidir.

 

21. Pantone 15-1147 Butterscotch

 

Butterscotch, hepimizin bildiği, zengin turuncu renkli altın sarısı ile doludur. Giyebileceğiniz bir tarzda, adından da anlaşılacağı gibi sıcak ve lezzetli bir renktir. Bu Pantone sonbahar 2019 renginin çekiciliği, tek bakışta hissedebileceğiniz bir şey.

 

22. Pantone 18-3211 Grapeade

 

Grapeade, yepyeni bir leylak rengi tonu gibi görünen, sessiz bir mor tonudur. Renk alçakgönüllü ve yumuşak, bu da tipik olarak mor gibi bir rengin varsayımı değildir. Morun güçlü ve belirgin olduğu bilinir ve bu nedenle Grapeade kesinlikle mordur, ancak daha yumuşak yeni bir sürümde.

 

23. Pantone 12-0815 Vanilyalı Krema

 

Vanilyalı muhallebi pürüzsüz ve yumuşak beyaz tonlu bej. Bu Pantone sonbahar 2019 rengi, beyaz bir sade renk yerine yumuşak bir görünüm gerektiren tüm şık kıyafetleri tamamlamak için mükemmel bir ışık tonudur. İster elbise, ister gömlek, eşarp veya pantolon olsun, bu ihtiyacı karşılayacak renk seçimidir.

 

24.Pantone 19-3815 Akşam Mavisi

 

Zengin, koyu mavi her zaman şık bir renk seçeneği olacaktır. Akşam Mavisi, tamamen güvenin yeni mavi rengidir. Adından da anlaşıldığı gibi, bu rengin derinliği, her gece hepimizin gözlemlediği gece gökyüzünün harikasına bağlanıyor.

 

25. Pantone 16-0000 Paloma

 

Paloma, Pantone tarafından iddiasız ama zarif olarak tanımlanır, ancak açıklamanın en şaşırtıcı kısmı basitçe “Paloma dayanır” dır. İki kelimenin sadeliği, gri tonunun kendisi kadar soğuktur. Paloma, yaklaşan sonbahar 2019 renk trendleri için Pantone klasik renklerine mükemmel bir katkı sağlayan, gri, sivri bir gri tonudur.

 

26.Pantone 17-0530 Guakamole

 

Guacamole, eğlenceli ve hafif olan canlı bir yeşildir. Guakamole, avokado'nun şu anki çağında mükemmel ve en iyi yeşil tonları kadar enerjik. New York Moda Haftası'nın enerjik havasıyla eşleşen harika bir renk.

 

27. Pantone 12-0806 Rutabaga

 

Bej standart bir nötr renktir, ancak Londra Moda Haftası Rutabaga, bej tonunun beklentilerini yeniden tanımlamaktadır. İpek ve saten, süet ve keten kumaşları muhteşem olacaktır. Bu Pantone sonbahar 2019 rengi inanılmaz, tipik olarak bej gibi klasik bir renge uygulanan bir tanımlayıcı değil. Şık için temel renk olarak bilinen bu, bej için bir yeniden doğuş uygulamak için mükemmel bir renk.

 

28.Pantone 17-0535 Yeşil Zeytin

 

Yeşil Zeytin “kesin zeytin” olarak ayarlanmıştır ve “yeşil için standart” olarak tanımlanmaktadır. Bu doğruysa, birçok ilginç kombinasyon doğmak üzeredir, çünkü yeşil birçok insan için ve en çok tercih edilen renktir. iyi sebep. Bu, desen ve tasarımlarda başkalarıyla bir araya gelmek için harika bir sonbahar 2019 rengi olacak ve ayrıca çeşitli dokularda harika çalışacak.

 

29. Pantone 17-0000 Frost Gray

 

Frost Grey, canlı ve kuru renk arasındaki çizgide doğru olan, mükemmel dengelenmiş bir gri ton olan sabitliğin görsel bir sunumudur. Genel renk olarak gri, birçok insanın kendisine verdiği kredilerden çok daha yönlüdür. Gerçekten, Frost Gray, yaratıcılığa ilham vermek ve görünümünüz için yumuşak bir paleti önlemek için “gri” etiketinin altındaki ideal renktir.