gallery/caseymoda logo1.1
gallery/caseymoda

Sonbahar / Kış 2019-2020 Renk Trendleri

Bu yılın kışı zar zor sona ermiştir ve 2019-2020 sonbahar / kış renk trendini, tasarımcıların New York, Londra, Milano ve Paris moda haftalarında bize neler sunduğunu temel alarak tahmin etmeye hazırız ! Pantone Renk Enstitüsü kendi apt renk bulgularını yayınladı Sonbahar / kış 2019 renk trendleri haritanın her tarafında, her çeşit insanın sevecek bir şeyler bulacağını düşündüğümüz çeşitlilik var!

gallery/color1

İlkbaharın yumuşak pembelerinden vazgeçmek isteyenler için üzülmeyin, sonbahar 2019 pist renkleri, kadınsı ama dokunuşlu bir zımba gibi romantik bir palet sunuyor. Bu sezon, derin Merlot ve Biking Red, daha yumuşak Crabapple ve Cranberry ve kırmızı biber gibi Chili Pepper ve Summer Fig.

 

Dove Fruit kendinizi maceracı hissediyorsanız denemek istediğinizde bulabileceğiniz parlak bir pembedir ya da önceki sezonun en sevilen duraklarından biri olan lavanta'yı tercih edebilirsiniz. Tyrian moru ve Grapeade, sahneye sıçrayan iki renk, biri koyu kraliyet rengi, diğeri ise sessiz ve sofistike.

 

2019 sonbaharındaki renk trendindeki gerçek sonbahar tonları, Butterscotch ve Dark Cheddar gibi derin ve kremsi sarıların bir karışımı ve Sugar Badem ve Hazel gibi yumuşak, cevizli kaşların karışımıydı. Bu tonları bir araya getirmek, önümüzdeki soğuk mevsimlerde şık görünmenin kesin yoludur!

 

Karışımın biraz daha canlı olmasını istiyorsanız, sezonun portakal rengine bir dokunuşla, Orange Tiger kesinlikle yardımcı olacaktır. Bu sezon ortaya çıkan diğer iki kahverengisi daha derin ve daha nötrdü - Rocky Road adlı bir çikolata kahverengi ve Chicory Coffee adlı bir espresso tonu.

 

Frost Gray ve Paloma, 2020 kış modası trendlerinde grilerdi; genellikle Galaxy Blue, Evening Blue ve Bluestone ile harmanlanırdı. Rutabaga, Crème de Pêche ve Vanilla Custard, bu mevsimde kar tavşanlarının havadar kalmasını sağlayacak yumuşak beyazlardı.

 

Lezzetli ve dünyevi, yeşillikler, 2019-2020 sonbahar ve kış renklerinde serbestçe ortaya çıktıklarından, Eden ve Forest Biome'nin kış için mükemmel koyu yeşiller olması ve Chartreuse, Yeşil Zeytin, Antik Yosun ve Guakamol ile biraz hafif, henüz sessiz, sonbahar için mükemmel.

 

Son fakat en az değil, sonbahar / kış 2019 renk trendlerinde ideal akşam rengi altındı! Lüks ve dramatik, işte gelecek sezonda kırmızı halıların hepsine göstereceğini tahmin ettiğimiz renk.

​​​​​​​

gallery/c1

koyu kırmızı-kahverengi tonu, özellikle New York pistlerinde ortaya çıkan harika bir alternatif olarak hareket ederek Merlot'tan daha soğuk bir dokunuş veriyor. Altuzarra'da geçen bir pantolon ve ceket deri, bu sofistike renkte özellikle çekiyordu.

 

Salvatore Ferragamo, Biking Red deriden ve birkaç başka kumaşın yanı sıra, deri pantolon ve mont kombinezonun yanı sıra daracık bir deri elbise gördük. Bir Tyrian mor deri eteğinin üzerine giyilen Tibi'de Bisiklet Kırmızı Boğazlı kazak, gelecek sezonda giyebileceğimiz en rahat ve en rahat şey gibi görünüyordu. Chanel'de Biking Red'de uzun bir tüvit palto kesinlikle sezonun en sıcaklarından biri olacak.

 

Yumuşak pembe-kırmızı, hem kuvvete hem de esnekliğe sahip canlı, feminen bir tondur. Kendi başına bir yumruk oluşturuyor, ancak 2019 sonbahar / kış renk trendlerindeki koyu ve parlak kırmızıların bazılarının yanında aslında biraz sessiz görünüyor.

 

JW Anderson'da üst düzey bir kuş tüyü elbise için kullanıldığını görmek oldukça şaşırtıcıydı, ancak bu kadar yoğun bir cilt oluşturma için mükemmel ve ince bir renk olduğunu kanıtladı. Ayrıca, Marc Jacobs tarafından dalgalı bir palto için güzel bir seçim ve gördüğümüz daha yoğun kırmızıların gözleri için hoş bir dinlenme oldu.

 

Saten pantolon ve Tom Ford pistinde birleştirilen ve Gigi Hadid tarafından güzel bir şekilde giyilen kadife bir ceketi için kullanıldığında Cranberry biraz derinlik kazandı.

 

Parlak, ateşli kırmızı, New York pistinde patladı ve kış 2020 renk trendinin daha soluk tarafını gösterdi. Kendi başına bir gece elbisesi için mükemmel olan zamansızca çarpıcı bir renkken, aksan olarak gördüğümüz nötr ve sıcak tonlarla iyi bir şekilde eşleştirildi.

 

 

Şeftali Pembesi

 

Living Coral 2019 için renk, Oysa şeftali pembesi sessiz, sonbahar / kış varyasyonunu temsil ediyor; mercan “yaşayan” olarak tanımlanırken, bu gölge soğuktan saklanarak biraz dinleniyor. Crabapple'a benzer, ancak biraz daha hafif ve daha sıcaktır.

 

Versace pistindeki en rezerve yaratımlardan biri, yeşil renkli pantolon, mavi bir balıkçı yaka ve ince bir sutyen üzerine giyilen, altın düğmeli uzun bir Şeftali Pembesi ceketi. Givenchy'de Şeftali Pembesi elbisesi, benzersiz yapısı - düz bir yaka, büyük, dalgalı omuzlar ve çok eşsiz bir siluet için yapılmış bir midi uzunluğu ile bizi hayrete düşürdü.

 

Turuncu 

 

Kendinizi korkusuz ve enerjik hissediyorsanız, 2019 renk trendinin bir parçası olarak gelen tüm turuncu ürünleri seveceksiniz. Tiger Orange, adaşı olan hayvan gibi, tehlikeli ve cesur bir gölgedir.

Carolina Herrera sıcak, yüksek renkler kullandığı bilinen bir markadır, bu nedenle pist üzerinde büyük boy turuncu elbiseler renkleriyle değil, odalarıyla ve büyük boy siluetleriyle göze çarpmaktadır. Christian Cowan'da stil, karikatürize edildi ve 1920'lerden esinlenerek, bir omuzun üzerinde parıltılı, bol dökümlü bir atkı ile süslenmiş kısa bir Turuncu Kaplan elbisesi vardı. Valentino'da, sezonun trend halindeki güçlü renklerinin birçoğunun kullanıldığını gördük, ancak yüksek turuncu elbiseler ve ceketler en çok göze çarpıyordu.

 

Ela

 

Sonbahar / kış 2019-2020 renk trendleri bize birkaç ceviz seçeneği verdi, Hazel ise şeftali tonunun bir tonu olan yumuşak bir kahverengi idi. Bu renk özellikle koyu tonlu veya açık bej renklerle birlikte toprak tonlu renk şemalarında güzeldi.

Vivienne Westwood'daki Hazel'da saten zemin boyu bir elbise, özellikle beyaz saçları şok eden muhteşem bir olgun model tarafından giyildiğinden beri kesinlikle göstericiydi. Burberry'de 50 ton kahverengi idi, Hazel hem ana renk hem de kadınlar ve erkekler için çeşitli elbiseler, ceketler ve kıyafetler üzerinde vurgu yapıyordu. Hazel, Tibi'da belirgin bir profesyonel renk tonuydu ve burada bol bol etek ve bol pantolon giymişti.

 

 

Şeker Badem

Bu tatlı kahverengi, kırmızıya sadece bir dokunuşla eğiliyor, bu da onu kırmızı-kıvrımlı sonbahar 2019 pist renk trendlerine anında uyduruyor. Pantone iştah açıcı olarak nitelendirdi ve biz de aynı fikirdeyiz! Kahverengi bir gölge olabilir kadar yüksek ve çekici.

Ulla Johnson'daki hayvan izleri ile iyi bir şekilde birleşti; burada kombinasyon, eşleşen botlar ve çantalarla giyilen rahat bir balıkçı yaka elbisesine uygulandı. Michael Kors'taki 70'lerden esinlenen bir kadife ceket gerçekten göze çarpıyordu, alevlenmiş pantolonlarla, eşleşen ayakkabılarla eşleşiyordu ve hacimli bir Afro modeliyle giyiliyordu. Renk, koleksiyonun geri kalan kısmına nüfuz etti, çoğunlukla ela tonlarıyla eşleştirildi.

 

Karamela

Bu altın gölge, 2019-2020 renk trendleri için sonbahar / kış için ideal kılan zengin bir derinliğe sahip, sarı olabildiğince tatlı ve kremsidir. Butterscotch'taki uzun bir ceket, büyük siyah düğmelerle süslendiği ve eşleşen bir şapka ile eşleştirildiği Dolce & Gabbana pistinde özellikle büyüleyiciydi.

 

Koyu Çedar

Bu lezzetli renk, 2019 sonbaharının pist renklerinin sarı paletini genişleterek sıcaklık verir. Bu, sonbaharda titizlikle sonbaharda olan turuncu renkte koyu sarı bir renk - aslında, Butterscotch'tan daha koyu renkli bir leke! Mevsimsel bir görünümde kırmızılar ile olduğu gibi blues ile de iyi karışıyor.

 

Altın

Geçen sezon tercih edilen metalik renk gümüşdü , ancak sonbahar / kış 2019 renk trendleri için her şey altınla ilgili. Bu zengin renk tonu neredeyse utanmaz hissettiren lüks ve zenginlik temsil eder.

Brock Koleksiyonundaki Altın önlükler inkar edilemez derecede güzeldi ama biraz da burnunda - ünlülerin bir sonraki kırmızı halı etkinliğinde onları bağışlamayı seçmelerine engel olamayacağından eminiz. Burberry'de bile, bir altın kokteyl elbisesini kaçırmak zordu.

 

Antika yosun

Bu çarpıcı renk tam olarak sarı değil, tam yeşil değil. Arada bir yerde oturmak, her zaman en gurur verici olmayan akılda kalıcı bir renktir. 2019-2020 renk trendleri sonbaharında / kışında gördüğümüz diğer renk ailelerinin çoğuna benzersiz bir kontrast sağlar.

 

Yeşil

hafif yeşil bir sade bir tutumdur. 2019 sonbahar / kış renk trendinde, bu renk nötr gibi çalışır ve hemen hemen herkes için tamamen giyilebilirdir.

 

Guacamole

2019 renk trendini daha da derinleştirip derinleştikçe açlık ve açlık çekiyoruz. Avokado, son yıllarda çekişmeli bir meyve haline geldi ve kesinlikle, bu Guacamole yeşili, gerçekten bir kıyafet yaratabilecek veya parçalayabilecek çekişmeli bir renk.

 

chartreuse

New York Moda Haftası'nın aydınlık paletinde, gri bir kış fonunda kimsenin göze çarpmasını sağlayacak kör bir neon yeşili Chartreuse de bulunuyordu. En berbat kış 2020 renk trendlerinden biriydi, bu yüzden elbette anında aşık olduk! Gerçekten giyip giymememiz farklı bir soru.

 

Orman Biyomu

Forest Biome koyu renkli, serin bir yeşil - bu renk lacivertin mavi olduğu şey yeşildir. Kalın bir orman keşfetmeyi ve daha sonra ağaçların güneşi gizleyeceği derinlere dalmayı seçmemizi hayal ediyor.

 

Cennet

Pantone Color Institute tarafından “meditatif” olarak tanımlanan bu renk, Forest Biome'den sadece daha sıcak bir ipucu olan derin, nötr bir yeşildir. Olabildiğince koyu bir yeşil, ve karanlığına rağmen özellikle taze hissettiriyor.

 

Göztaşı

Blues 2019-2020 sonbahar ve kış mevsiminde renk trendlerini yoğun şekilde buldu ve Bluestone bize daha hafif bir seçenek verdi. Berrak ama net bir kış gününde hafif gri tonlu gökyüzü gibi bastırılmış sessiz bir renk.

 

Galaxy Blue

Galaxy Blue, büyük galaksinin ya da belki de derin okyanusun andıran birisinin kolayca kaybolabileceği bir kraliyet gölgesidir. Mükemmel ana renktir ve 2019 sonbaharındaki renk trendleri için ön ve merkezde öne çıkma şansı verildiğinde en çok sevdik.

 

Mor 

Kış 2020 renk trendlerinde ortaya çıkan ikinci mor bu emperyal kırmızı-mor tondur. Bu renk, serin mevsimler için derin, karanlık ve rahatlatıcı olduğu için doğal bir seçimdir.

Şarap tonları, soğuk mevsimler için mükemmeldir, çünkü daha soğuk havalarda çarpışmadan bir görünüme derinlik ve zenginlik katar. Sonbahar / kış 2019 renk trendleri için Merlot'tayız, koyu kırmızı renkte, çok fazla ders veren kahverengi.

 

Stella McCartney bize 2019 pist renklerinde çok güzel, şekil uzatan bir görünüm kazandırdı, pistindeki ilk elbise, geri dönüşümlü deri süslemeli, bol dökümlü, V Yaka Merlot elbise - siyah botların üzerine giyildi.

Oscar de la Renta'da gölge, beyaz kıyafetler üzerine giyilen uzun ceketler için olduğu gibi bazı gerçekten güzel abiyelerde de kullanılıyordu.